2.21.117.1, 2020-05-20 14:22:52
Bakım & Onarım

Bakım & Onarım

Hep ilk günkü gibi...

Volkswagen’inizin tüm bakım ve onarım işlemlerini Yetkili Servislerimizde yaptırın, Volkswagen’iniz Volkswagen olarak kalsın. Aracınızın hep ilk günkü gibi kalması için Volkswagen Orijinal Parçalar® ile kapsamlı periyodik bakım, araç muayenesi öncesi uykularınız kaçmasın, içiniz rahat olsun diye sizler için sunduğumuz araç muayenesi öncesi ücretsiz Check – Up hizmeti ve aracını servise bırakacak vakit bulamayanlar için Ekspres Servis hizmetimiz hakkında merak ettiğiniz her şey burada.

image

Periyodik Bakım

Volkswagen’inizin tüm periyodik bakımlarını Yetkili Servislerimizde yaptırın, Volkswagen’iniz Volkswagen olarak kalsın. Ayrıca Yetkili Servislerimizde değiştirilen orijinal parçalar ve işçilik, garanti kapsamındadır. Bu yüzden Volkswagen Yetkili Servislerinde bakım ve onarım işlemleri; "Her bakımdan daha avantajlı!"

* Aşağıda belirtilen tavsiye edilen periyodik bakım fiyatları, Polo için CHY motora, Golf için CZC motora, Jetta için CBZ motora, Passat için ise DPC motora sahip araçlar için geçerlidir ve araç modeline, motor tipine ve hacmine göre değişiklik gösterebilir. Aracınıza özel güncel bakım fiyatları için Yetkili Servislerimizle iletişim kurabilirsiniz. Fiyatlara KDV dahildir.

Tavsiye Edilen Periyodik Bakım Fiyatları*

*Fiyatlar, motor hacmi ve donanım seviyesine göre farklılık gösterebilmektedir.

image

Check - Up Hizmeti

Araç muayenesi öncesi sizin de uykunuz kaçıyor mu?

İçiniz rahat olsun diye, araç muayenesi öncesi ücretsiz Check – Up hizmeti sunuyoruz. Muayene sırasında dikkat edilen fren, direksiyon, aydınlatma sistemleri, aks, jant, lastik ve süspansiyon mimarisi, şasi ve bağlantı parçaları gibi bölümleri detaylı bir şekilde inceliyoruz. Ayrıca yine muayene sırasında incelenen emniyet kemerlerinin işlevi, araçta bulunması gereken trafik güvenliği ile ilgili ekipmanlar gibi önemli hatırlatmaları da unutmuyoruz.

Siz de araç muayenesi öncesi Volkswagen'inizle Yetkili Servislerimize uğrayarak bu ücretsiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ekspres Servis

Ekspres Servis

Randevusuz bir servis düşünün. Kulağa ne kadar da güzel geliyor değil mi? Volkswagen'in yeni 'Ekspres Servis' uygulaması, birçok bakım ve servis işlemi için bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Nasıl mı?

Daha fazlası için...