2.20.101.1, 2019-10-22 00:09:34
Volkswagen'in Tercihi

Volkswagen'in Tercihi

Pistlerden yollara...

Dünyanın lider madeni yağ üreticilerinden Castrol’ün, yarış pistlerinden ralli parkurlarına uzanan Ar-Ge ortaklığımız sonucu geliştirdiği motor ve dişli yağları, yüksek teknoloji ürünü Volkswagen motorlarını ilk günkü gibi korumanın yanı sıra beklenen performans ve verimin sağlanmasına da yardımcı olur. Üstelik fabrikadan çıkan her Volkswagen’in motorunda bulunan ve araç stok süreleri de dikkate alınarak normal yağlara göre daha uzun ömürlü olması için geliştirilen özel ilk dolum yağı, aynı özelliklerle sadece Volkswagen Yetkili Servislerinden edinilebilir.

Engine Oil.

Neden Castrol?

Volkswagen için geliştirildi.

Castrol, dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden biri olarak her zaman Volkswagen motorunun verimini ve performansını artırmanın yeni yollarını arıyor. Rakipsiz bilgi ve gelişmiş teknolojisi ile Castrol’ün Volkswagen ile birlikte geliştirdiği ve Volkswagen fabrikalarında kullanılan özel ilk dolum yağı, aynı özelliklerle ve sadece Volkswagen Yetkili Servislerinde bulunuyor. Volkswagen’inizin her zaman en yüksek yağlama performansına sahip olması ve hep ilk günkü gibi kalması için siz de Volkswagen Yetkili Servislerini tercih edin.

image

Castrol EDGE Professional

Castrol Edge Professional Longlife III 5W-30

Titanyum gücünde Castrol EDGE Professional, Castrol'ün şimdiye kadar ürettiği en güçlü ve her sürüş koşuluna uyum sağlayan motor yağıdır. Benzersiz gücü, çeşitli sürüş hızlarında metallerin birbiriyle temasını ve sürtünmeyi azaltır; motorun maksimum performansla çalışmasını sağlar.

Daha fazlası için...