Volkswagen'in İkonik Modeli: Jetta

Bir otomobilden beklediğiniz herşeyi ve çok daha fazlasını sunan Volkswagen'in ikonik modellerinden biri olarak Jetta, sportif ve şık görünümünün yanı sıra üstün sürüş dinamikleri ile de prestijine vurgu yapan bir modeldir. Artık sadece Kuzey Amerika ülkeleri için üretilen ve bölgesel bir model olan Jetta ile ilgili öne çıkan özelliklerinden aksesuarlarına kadar merak ettiğiniz herşeyi bu sayfada bulabilirsiniz.

Jetta'nın Klasik ve Modern Dış Tasarımı

Modern olduğu kadar klasik çizgilerini de her daim koruyan bir model olan Jetta'nın zamansız ve eşsiz dış tasarımı da onun efsane model vurgusunu destekliyor. Dış tasarımında her bir detayı birbiriyle uyumlu ve keskin hatlara sahip Bi-Xenon "Plus" farları ve LED stop lambaları dış görünüme zenginlik katmanın yanı sıra sürüş güvenliğini de arttırıyor.

Jetta'nın İç Mekan Şıklığı

Jetta'nın iç mekanı uzun yolculuklarda bile dinlendirici bir atmosfer sunacak şekilde tasarlandı. "Gloss" deri koltuk kumaş döşemeleri, kokpitte dikkat çekici dekoratif kaplamalar ve opsiyonel olarak sunulan ambiyans aydınlatması iç tasarımın şıklığını kusursuz bir şekilde tamamlıyor.

Jetta için Bakım ve Onarım İşlemleri

Volkswagen Yetkili Servisleri'ndeki periyodik bakımlar ve düzenli muayeneler Jetta'nızın değerini korumasını ve Volkswagen'inizin Volkswagen olarak kalmasını sağlar. Jetta'nızın tüm bakım ve onarım işlemleri için en yakın Volkswagen Yetkili Servisini ziyaret edebilir ya da hızlı bir şekilde servis randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Jetta'nıza Özel Orijinal Aksesuarlar

Jetta'nızı kendi zevkinize göre kişiselleştirmek, Volkswagen Orijinal Aksesuarları® ile her zaman mümkün! Aksesuarlar sayfamızdan Jetta modeli için uygun tüm aksesuarları listeleyebilir, satın almak istediğiniz aksesuar için form doldurarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

En Yakın Yetkili Servis

Jetta aracınızın tüm bakım ve onarım işlemleri için size en yakın Volkswagen Yetkili Servisini ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazlası için...

Daha fazlası için...