Volkswagen Passat Klasik Modeller

Passat

Hiç eskimeyen tasarım konsepti ve devamlı gelişen donanımlarıyla popüler
bir otomobil. Passat'ınızın orijinalliğini korumak için ihtiyacınız olan tüm
Volkswagen Orijinal Parçalar® ve Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ile bakım ve onarım yönlendirmelerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Klasik Modeller Passat B6
Passat B6

Dünyaca ünlü Türk tasarımcı Murat Günak’ın imzasını taşıyan Passat B6, 2005-2010 yılları arasında üretilmişti. Bi-Xenon farlar, hem uzun hem kısa farları Xenon teknolojisi ile buluştururken, ilk kez tüm donanım seviyelerinde standart olarak sunulan LED stop lambaları, adeta tasarımda çığır açmıştı. Hissedilebilir bir iç mekan genişliği sunan Passat B6, ayrıca elektro-mekanik direksiyon, elektro-mekanik park freni, Auto Hold gibi teknolojileri sunan ilk modellerdendi. Doğuş Otomotiv Lojistik ve Yedek Parça Merkezi, Volkswagen Almanya ve hatta Volkswagen Klasik Parçalar departmanı… Passat B6’nız için ihtiyaç duyduğunuz neredeyse her yedek parça ve fabrika standartlarında bakım ve onarım hizmeti için, tüm bu merkezlerle bağlantıda olan Volkswagen Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

Passat B7

2010 – 2014 yılları arasında üretilen B7, optimize edilen tasarım detayları ile daha olgun bir Passat jenerasyonu olmuştu. Tüm motor yelpazesinde kullanılan TSI ve TDI teknolojili motorlar, Çift Kavramalı Şanzıman “DSG” ile kombine ediliyor ve ortaya yüksek verimlilik ve performans sunan bir sürüş karakteri çıkıyordu. Özellikle çevreci teknolojileri ile çığır açan Passat B7, Fren Enerjisi Geri Kazanımı, Start/Stop Sistemi ve daha etkin bir motor termik yönetimi ile “Bluemotion Technology” amblemini gururla taşıyordu. Doğuş Otomotiv Lojistik ve Yedek Parça Merkezi, Volkswagen Almanya ve hatta Volkswagen Klasik Parçalar departmanı… Passat B7’niz için ihtiyaç duyduğunuz neredeyse her yedek parça ve fabrika standartlarında bakım ve onarım hizmeti için, tüm bu merkezlerle bağlantıda olan Volkswagen Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

Passat_B7_gorsel

%30'a Varan Servis İndirimi

%30'a Varan Servis İndirimi

Passat periyodik bakım avantajları

Passat’ınıza özel tüm bakım, onarım ve kaporta/boya işlemlerinde %30 indirim, ZUBİZU ile Volkswagen Yetkili Servislerinde!

Volkswagen Passat Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Passat’ınıza özel, tüm parça ve işçiliklerde %30, motor yağlarında %16 indirimle faydalanabileceğiniz periyodik bakım hizmeti, onun her zaman bir Volkswagen olarak kalmasını sağlar, 2. el değerini korur.

Volkswagen Passat Orijinal Parçalar

Volkswagen Orijinal Parçalar®

Passat'ınıza özel %30 indirimle tedarik edebileceğiniz Volkswagen Orijinal Parçalar®, aracınızın sistemleri ile tam uyumlu geliştirilmiştir.

Volkswagen Passat Orijinal Aksesuarlar

Passat Aksesuarları

Passat'ınıza tam uyumlu tasarlanan Volkswagen Orijinal Aksesuarlarla® aracınızı zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Tasarımdan jantlara, taşıyıcılardan konfor ve korumaya istediğiniz kategorideki aksesuarları bu bölümde inceleyebilir ve Volkswagen Yetkili Servislerinde %30 indirimle sahip olabilirsiniz.

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Volkswagen Galeri Görseli
Bir Sonraki Volkswagen’iniz.

Biliyoruz, Volkwagen'ininzden ayrılmak zor. Ancak eğer onu yepyeni bir Volkswagen ile değiştirmeyi düşünürseniz, tüm model gamımızı keşfetmek ve hayalinizdeki Volkswagen'i zevkinize göre oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.