Volkswagen Polo Klasik Modeller

Polo Klasik Modelleri

1975 yılından bu yana pratik mobilitenin öncüsü olmuş Polo'nuzun
orijinalliğini korumak için ihtiyacınız olan tüm Volkswagen Orijinal Parçalar®
ve Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ile bakım ve onarım yönlendirmelerini bu
sayfada bulabilirsiniz.

Volkswagen Polo
Polo IV 9N1/9N2

Dördüncü nesil Polo, bir önceki jenerasyona göre belirgin şekilde genişleyen bir iç hacimle dikkatleri üzerine çekmişti. Özellikle ısıl işlem ile şekillendirilmiş çelik saclar ve lazer kaynak kullanımıyla çok yüksek bir gövde sağlamlığına erişen bu jenerasyon, “Sağlam Polo” sloganıyla akıllarda yer etmişti. Doğuş Otomotiv Lojistik ve Yedek Parça Merkezi, Volkswagen Almanya ve hatta Volkswagen Klasik Parçalar departmanı… Polo 4’ünüz için ihtiyaç duyduğunuz neredeyse her yedek parça ve fabrika standartlarında bakım ve onarım hizmeti için, tüm bu merkezlerle bağlantıda olan Volkswagen Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

Volkswagen Polo
Polo IV 9N3

Başarılı 4. nesil Polo’nun modernize edilmiş makyajlı versiyonunda, aynı yekpare camın arkasında alınmış çift optik farlar ve Golf V’ten ilham alan ön panjur dikkat çekmişti. Çok tercih edilen Trendline ve Comfortline donanım seviyelerinin dışında efsaneleşmiş Tour ve Goal gibi özel model serileri ile de gönüllerde taht kuran Polo 4’ünüz için ihtiyaç duyduğunuz neredeyse her yedek parça ve fabrika standartlarında bakım ve onarım hizmeti için, tüm bu merkezlerle bağlantıda olan Volkswagen Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

Volkswagen Polo
Polo V

2009-2014 yılları arasında üretilen 6R ve 2014-2017 yılları arasında üretilen 6C jenerasyonları özellikle TSI motorların kullanımı, Çift Kavramalı Şanzıman “DSG” kombinasyonları ile verimlilik ve performansta çığır açmıştı. EuroNCAP’ten 5 yıldız alan ve pasif güvenlikte de artık olgunluğa erişen Polo 5’iniz için ihtiyaç duyduğunuz neredeyse her yedek parça ve fabrika standartlarında bakım ve onarım hizmeti için, Doğuş Otomotiv Lojistik ve Yedek Parça Merkezi, Volkswagen Almanya ve hatta Volkswagen Klasik Parçalar departmanı ile bağlantıda olan Volkswagen Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

%30'a Varan Servis İndirimi

%30'a Varan Servis İndirimi

Polo periyodik bakım avantajları

Polo'ya özel tüm bakım, onarım ve kaporta/boya işlemlerinde %30 indirim, ZUBİZU ile Volkswagen Yetkili Servislerinde!

Klasik modeller Polo Periyodik Bakım

Periyodik Bakım 

Polo'nuza özel, tüm parça ve işçiliklerde %30'a, motor yağlarında %16'ya varan indirimle faydalanabileceğiniz periyodik bakım hizmeti, onun her zaman bir Volkswagen olarak kalmasını sağlar, 2. el değerini korur.

Volkswagen Orjinal Parçalar

Volkswagen Orijinal Parçalar®

Polo'nuza özel %30'a varan indirimle tedarik edebileceğiniz Volkswagen Orijinal Parçalar®, aracınızın sistemleri ile tam uyumlu geliştirilmiştir.

Volkswagen Klasik Model Polo Jantlar

Polo Aksesuarları

Polo'nuzu zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Tasarımdan jantlara, taşıyıcılardan konfor ve korumaya istediğiniz kategorideki aksesuarlara, Volkswagen Yetkili Servislerinde %30'a varan indirimle sahip olabilirsiniz.

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Volkswagen Galeri Görseli
Bir Sonraki Volkswagen’iniz.

Biliyoruz, Volkwagen'ininzden ayrılmak zor. Ancak eğer onu yepyeni bir Volkswagen ile değiştirmeyi düşünürseniz, tüm model gamımızı keşfetmek ve hayalinizdeki Volkswagen'i zevkinize göre oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.