Volkswagen Tiguan Klasik Modeller

Tiguan

2007'den beri hem şehir trafiğinde hem de zorlu arazi yollarında güvenle
performans gösteren Tiguan'ınızın orijinalliğini korumak için ihtiyacınız olan
tüm Volkswagen Orijinal Parçalar® ve Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ile bakım ve onarım yönlendirmelerini bu sayfada bulabilirsiniz.

%30'a Varan Servis İndirimi

%30'a Varan Servis İndirimi

Tiguan periyodik bakım avantajları

Tiguan özel tüm bakım, onarım ve kaporta/boya işlemlerinde %30 indirim, ZUBİZU ile Volkswagen Yetkili Servislerinde!

Tiguan'ın Öne Çıkan Özellikleri

Tiguan'ın Öne Çıkan Özellikleri

Volkswagen Tiguan'ın Özellikleri

Büyük, gösterişli, SUV.. Hafta içi pratik sürüş, hafta sonu ise macera seven ailelerin favorisi olan Tiguan, 2007'den bu yana Volkswagen'in en başarılı modellerinden biri olarak göz dolduruyor. İlk jenerasyonun gövde mimarisi, ona "En Sağlam Tavanlı SUV" ödülü kazandıracak kadar güçlüydü. Bu güce, verimli TSI ve TDI motorlar ve gelişmiş Çift Kavramalı Şanzıman "DSG" eşlik ediyordu. Ayrıca 18 cm ileri/geri hareket edebilen arka koltuk sırası, tamamen katlanabilen ön yolcu koltuğu ve geniş bagaj hacmi, onu takip eden tüm Volkswagen SUV'lerine ilham veren bir fonksiyonellik sunuyordu.

Tiguan Servis

Periyodik Bakım

Tiguan'ınıza özel, tüm parça ve işçiliklerde %30'a, motor yağlarında %16'ya varan indirimle faydalanabileceğiniz periyodik bakım hizmeti, onun her zaman bir Volkswagen olarak kalmasını sağlar, 2. el değerini korur.

Tiguan Donanım Özellikleri

Volkswagen Orijinal Parçalar®

Tiguan'a özel %30 indirimle tedarik edebileceğiniz Volkswagen Orijinal Parçalar®, aracınızın sistemleri ile tam uyumlu geliştirilmiştir.

Tiguan Özellikleri

Tiguan Aksesuarlar

Tiguan'a tam uyumlu tasarlanan Volkswagen Orijinal Aksesuarlarla® aracınızı zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Tasarımdan jantlara, taşıyıcılardan konfor ve korumaya istediğiniz kategorideki aksesuarları bu bölümde inceleyebilir ve Volkswagen Yetkili Servislerinde %30 indirimle sahip olabilirsiniz.

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.