Volkswagen Touareg Klasik Modeller

Touareg

Ultra lüks özellikler, premium malzemeler ve safkan offroad performansı
ile göz dolduran Touareg'inizin orijinalliğini korumak için ihtiyacınız olan
tüm Volkswagen Orijinal Parçalar® ve Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ile bakım ve onarım yönlendirmelerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Volkswagen Touareg Klasik Modeller
Touareg I

Touareg'in orijinal modeli 2002'de tanıtıldı ve 2003'te Türkiye'de satışa sunuldu. Bu jenerasyonda 2,5 litrelik 5 silindirli R5 TDI, 3,0 litrelik V6 TDI ve 5,0 litrelik V10 TDI dizel seçeneklerinin yanı sıra 3,2 litrelik V6 benzinli motor adeta bir gövde gösterisi yapıyordu. En yüksek kaliteli malzemeler ve lüks iç mekan özellikleriyle dikkat çeken Touareg, yükselme ve alçalma özellikli havalı süspansiyonuyla ve 45 derecelik yamaç ve yanal eğim açılarıyla ve 4MOTION çekiş sistemiyle en zorlu arazi şartlarının bile üstesinden gelebiliyordu.

2007 yılında makyaj geçiren Touareg, görsel olarak ön ve arka tasarımda bazı modern değişikliklere kavuşmuştu. Ayrıca daha verimli motor seçenekleri ve teknolojik gelişmeler de eklenmişti.

Volkswagen Touareg'in Özellikleri
Touareg II

Touareg'in ikinci nesli 2010 yılında tanıtıldı. Bir önceki jenerasyona göre büyüyen boyutlarına rağmen 100kg'a kadar daha hafif bir gövdeyle sunulan Touareg II, daha aerodinamik bir tasarım ve güncellenmiş iç mekan özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştı. Daha verimli motor seçenekleri sunan Touareg II, ülkemize sadece 3.0 V6 TDI ve Hybrid versiyonları ile ithal edilmişti.

2014 yılında Touareg II, bir makyaj operasyonu geçirdi. Bu güncelleme ile ön ve arka tasarımda revizyonlar yapıldı. Ayrıca, iç mekan malzemeleri ve teknolojik özelliklerde iyileştirmelere gidildi.

%30'a Varan Servis İndirimi

%30'a Varan Servis İndirimi

Touareg periyodik bakım avantajları

Touareg'e özel tüm bakım, onarım ve kaporta/boya işlemlerinde %30 indirim, ZUBİZU ile Volkswagen Yetkili Servislerinde!

Volkswagen Touareg'in Özellikleri

Periyodik Bakım

Touareg'ininize özel, tüm parça ve işçiliklerde %30'a, motor yağlarında %16'ya varan indirimle faydalanabileceğiniz periyodik bakım hizmeti, onun her zaman bir Volkswagen olarak kalmasını sağlar, 2. el değerini korur.

Volkswagen Orijinal Parçalar®

Touareg'inize özel %30 indirimle tedarik edebileceğiniz Volkswagen Orijinal Parçalar®, aracınızın sistemleri ile tam uyumlu geliştirilmiştir.

Volkswagen Touareg Özellikleri

Touareg Aksesuarları

Touareg'inize tam uyumlu tasarlanan Volkswagen Orijinal Aksesuarlarla® aracınızı zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Tasarımdan jantlara, taşıyıcılardan konfor ve korumaya istediğiniz kategorideki aksesuarları bu bölümde inceleyebilir ve Volkswagen Yetkili Servislerinde %30 indirimle sahip olabilirsiniz.

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Volkswagen Galeri Görseli
Bir Sonraki Volkswagen’iniz.

Biliyoruz, Volkwagen'ininzden ayrılmak zor. Ancak eğer onu yepyeni bir Volkswagen ile değiştirmeyi düşünürseniz, tüm model gamımızı keşfetmek ve hayalinizdeki Volkswagen'i zevkinize göre oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.