Volkswagen Beetle Klasik Modeller

Beetle

Pek az otomobil insanları Beetle kadar etkilemiştir. Volkswagen’in tartışmasız en ikonik modeli olan Beetle’ınızın orijinalliğini korumak için ihtiyacınız olan tüm Volkswagen Orijinal Parçalar® ve Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ile bakım ve onarım yönlendirmelerini bu sayfada bulabilirsiniz.

%30 Servis İndirimi

%30 Servis İndirimi

Beetle periyodik bakım servis avantajları

Beetle'ınıza özel tüm bakım, onarım ve kaporta/boya işlemlerinde %30 indirim, ZUBİZU ile Volkswagen Yetkili Servislerinde!

Beetle'ın Öne Çıkan Özellikleri

Beetle'ın Öne Çıkan Özellikleri

Volkswagen Beetle'ın Özellikleri

İlk Beetle’ın tasarım DNA’sına %100 bağlı kalınarak, modern teknoloji ile yeniden tasarlanan New Beetle ve ardından bu gelişimi bir sonraki aşamaya taşıyan The Beetle modelleri, her gün kullanılabilirlik, güç, verimlilik, kalite ve güvenlik özelliklerinin mükemmel bir sinerjisidir. 2 kapılı coupe konsepti, gövdeden ayrı tasarlanan geniş çamurluklar, ve modern aydınlatma teknolojileri ile cezbedici bir tasarım, dışarıdan bakışları daima üzerine toplar.

İçeride bir sedan genişliği sunan New Beetle ve The Beetle, 5 yetişkini yüksek bir konfor düzeyiyle taşıyabilir. Etkileyici bir yükleme kolaylığı sunan geniş bagaj da bu kompakt görünümlü otomobilin şaşırtıcı yönlerinden biridir.

Volkswagen Beetle Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Beetle’ınıza özel, tüm parça ve işçiliklerde %30, motor yağlarında %16 indirimle faydalanabileceğiniz periyodik bakım hizmeti, onun her zaman bir Volkswagen olarak kalmasını sağlar, 2. el değerini korur.

Volkswagen Beetle Orijinal Parçalar

Volkswagen Orijinal Parçalar®

Beetle’ınıza özel %30 indirimle tedarik edebileceğiniz Volkswagen Orijinal Parçalar®, aracınızın sistemleri ile tam uyumlu geliştirilmiştir.

Volkswagen Beetle Aksesuarları

Beetle Aksesuarları

Beetle’ınıza tam uyumlu tasarlanan Volkswagen Orijinal Aksesuarlarla® aracınızı zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Tasarımdan jantlara, taşıyıcılardan konfor ve korumaya istediğiniz kategorideki aksesuarları bu bölümde inceleyebilir ve Volkswagen Yetkili Servislerinde %30 indirimle sahip olabilirsiniz.

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Volkswagen Galeri Görseli
Bir Sonraki Volkswagen’iniz.

Biliyoruz, Beetle’ınızdan ayrılmak zor. Ancak eğer onu yepyeni bir Volkswagen ile değiştirmeyi düşünürseniz, tüm model gamımızı keşfetmek ve hayalinizdeki Volkswagen'i zevkinize göre oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Daha fazlası için...

Daha fazlası için...