Volkswagen Golf Klasik Modeller

Golf Klasik Modelleri

1974'ten beri konforu ve sürüş keyfini bir araya getiren, Volkswagen'in
en ikonik modellerinden biri. Golf'ünüzün orijinalliğini korumak için
ihtiyacınız olan tüm Volkswagen Orijinal Parçalar® ve Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ile bakım ve onarım yönlendirmelerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Volkswagen Golf
Golf IV

Yalın ama etkileyici tarzıyla ilk Golf’ün tasarımından izler taşıyan Golf 4, çarpıcı ikiz farları, geniş ve karakteristik C sütunu ile gösterge panelinin mavi/kırmızı aydınlatmalarıyla, o döneme damgasını vurmuştu. Ön cam silecekleri için yağmur sensörleri, navigasyon sistemi ve akıllı vites değiştirme programına sahip dört vitesli otomatik şanzıman, Golf 4’ü öne çıkaran özelliklerden sadece birkaçı. Doğuş Otomotiv Lojistik ve Yedek Parça Merkezi, Volkswagen Almanya ve hatta Volkswagen Klasik Parçalar departmanı… Golf 4’ünüz için ihtiyaç duyduğunuz neredeyse her yedek parça ve fabrika standartlarında bakım ve onarım hizmeti için, tüm bu merkezlerle bağlantıda olan Volkswagen Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. 

Volkswagen Eski Modeller Golf 5
Golf V

Tamamen bağımsız arka aks mimarisi ile dar virajlarda yola iyi tutunan ve yol zeminindeki bozuklukları daha hassas bir şekilde sönümleyen Golf 5, geniş iç hacmi ile 2000’li yılların ikonik yol otomobillerinden biri olmuştu. Sekiz adete kadar hava yastığı, Anti-Blokaj Fren Sistemi “ABS” ve Elektronik Stabilizasyon Programı “ESP” ile birlikte Golf 5, pasif güvenlik açısından çığır açan ve EuroNCAP’ten ilk 5 yıldızlı güvenlik sertifikası alan Golf olarak tarihe geçmişti. Golf 5’iniz için ihtiyacınız olan her türlü yedek parça ve fabrika standartlarında bakım ve onarım hizmeti için Volkswagen Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz. Efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir. 

Volkswagen Eski Modeller Golf 6
Golf VI

O döneme kadar üretilmiş en kaliteli malzemelere sahip, en sessiz ve en konforlu Golf… “Orijinal Hatchback” sloganıyla yollara çıkan Golf 6, zengin Trendline, Comfortline ve Highline donanım seviyelerinin dışında “Fan Edition” ve “Chrome Edition” gibi limitli üretim özel model serileri ile de dikkat çekmişti. Çift Kavramalı Şanzıman “DSG” ve TSI motorları ile performans ve verimlilikte tüm C segmenti otomobillere ilham olan Golf 6, otomatik Start-Stop Sistemi ve BlueMotion teknolojileri sayesinde daha düşük tüketim ve CO2 emisyonu ile daha çevreci bir sürüş deneyimi sunuyordu. Golf 6’nız için ihtiyacınız olan her türlü yedek parça ve fabrika standartlarında bakım ve onarım hizmeti için Volkswagen Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

Volkswagen Golf 7
Golf VII

Golf. Daha sportif, dinamik ve çarpıcı. Bir önceki jenerasyon ile kıyaslandığında 100 kg daha düşük ağırlık düzeyine ve daha gelişmiş verimlilik teknolojilerine sahip Golf 7, zamanın gerekliliklerini tam olarak karşılayan bir Golf olarak yollara çıkmıştı. Şık dokunuşlarla, tasarımda daha dinamik bir görüntüye kavuşan Golf 7, özellikle sportif görünümden hoşlanan kullanıcıların dikkatini uzun yıllar çekmeyi başardı. Trafikte Sürüş Asistanı “Travel Assist”, Adaptif Hız Sabitleyici “ACC”, Şerit Takip Asistanı “Lane Assist” gibi üst düzey güvenlik teknolojileri ile donatılan bu teknolojik model, Golf’ün 8. jenerasyonla birlikte  dönüşeceği “Dijital Golf” için güçlü bir temel oluşturmayı başarmıştı.  Golf 7’niz için ihtiyacınız olan her türlü yedek parça ve fabrika standartlarında bakım ve onarım hizmeti için Volkswagen Yetkili Servislerine başvurabilirsiniz.

%30'a Varan Servis İndirimi

%30'a Varan Servis İndirimi

Golf periyodik bakım avantajları

Golf'ünüze özel tüm bakım, onarım ve kaporta/boya işlemlerinde %30'a varan indirim, ZUBİZU ile Volkswagen Yetkili Servislerinde!

Volkswagen Golf Periyodik Bakım

Periyodik Bakım 

Golf'ünüze özel, tüm parça ve işçiliklerde %30'a, motor yağlarında %16'ya varan indirimle faydalanabileceğiniz periyodik bakım hizmeti, onun her zaman bir Volkswagen olarak kalmasını sağlar, 2. el değerini korur.

Volkswagen Orjinal Parçalar

Volkswagen Orijinal Parçalar®

Golf'ünüze özel %30'a varan indirimle tedarik edebileceğiniz Volkswagen Orijinal Parçalar®, aracınızın sistemleri ile tam uyumlu geliştirilmiştir.

Volkswagen Golf Aksesuar

Golf Aksesuarları

Golf'ünüzü zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Tasarımdan jantlara, taşıyıcılardan konfor ve korumaya istediğiniz kategorideki aksesuarlara, Volkswagen Yetkili Servislerinde %30'a varan indirimle sahip olabilirsiniz.

Golf Efsanenin Yolculuğu
Efsanenin Yolculuğu

Yollardaki en ikonik otomobillerden olan, efsanevi Golf’ün, 1. jenerasyonundan 8. jenerasyona uzanan yolculuğunu, Otomotiv duayeni Saffet Üçüncü’den ve araçlarına tutkuyla bağlı sahiplerinden dinleyin!

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Volkswagen Galeri Görseli
Bir Sonraki Volkswagen’iniz.

Biliyoruz, Golf'ünüzden ayrılmak zor. Ancak eğer onu yepyeni bir Volkswagen ile değiştirmeyi düşünürseniz, tüm model gamımızı keşfetmek ve hayalinizdeki Volkswagen'i zevkinize göre oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Daha fazlası için...

Daha fazlası için...