Volkswagen Jetta Klasik Modeller

Jetta

Sportif ve şık görünümünün yanı sıra üstün sürüş dinamikleri ile de prestijine vurgu yapan bir sedan. Volkswagen'in ikonik modellerinden biri olan Jetta’nızın orijinalliğini korumak için ihtiyacınız olan tüm Volkswagen Orijinal Parçalar® ve Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ile bakım ve onarım yönlendirmelerini bu sayfada bulabilirsiniz.

%30 Servis İndirimi

%30 Servis İndirimi

Jetta periyodik bakım avantajları

Jetta’nıza özel tüm bakım, onarım ve kaporta/boya işlemlerinde %30 indirim, ZUBİZU ile Volkswagen Yetkili Servislerinde!

Jetta'nın Öne Çıkan Özellikleri

Jetta'nın Öne Çıkan Özellikleri

Volkswagen Jetta'nın Özellikleri

Klasik tasarımı “güzel” kılan, zamana karşı koyabilmesidir. Jetta’nın zamandan bağımsız, eşsiz zarafete sahip dış tasarımı da bu düşünceyi destekler. Jenerasyonu ne olursa olsun Jetta, sade ama şık çizgilerden oluşan klasik sedan gövde tasarımı ile yıllarca beğeni toplamıştır. Son A6 jenerasyonunda bu tasarıma entegre edilen LED gündüz sürüş farlarına sahip Bi-Xenon “Plus” farlar, ve gelişmiş ön aydınlatma fonksiyonu “AFS”, bugün bile geçerliliğini koruyan üst düzey teknolojilerden biri olarak sayılır.

Öte yandan Jetta’nın iç mekânı, gerçek bir uzun yol otomobilinin sahip olması gerek tüm konforu sunar. Hem konforlu hem de sportif koltuklar, arka koltuklarda geniş diz, baş ve omuz mesafesi ve devasa bagaj hacmi ile Jetta, her nesilden geniş ailelerin favorisi olmuştur.

Volkswagen Jetta Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Jetta’nıza özel, tüm parça ve işçiliklerde %30, motor yağlarında %16 indirimle faydalanabileceğiniz periyodik bakım hizmeti, onun her zaman bir Volkswagen olarak kalmasını sağlar, 2. el değerini korur.

Volkswagen Jetta Orijinal Parçalar

Volkswagen Orijinal Parçalar®

Jetta'nıza özel %30 indirimle tedarik edebileceğiniz Volkswagen Orijinal Parçalar®, aracınızın sistemleri ile tam uyumlu geliştirilmiştir.

Volkswagen Jetta Orijinal Aksesuarlar

Jetta Aksesuarları

Jetta'nıza tam uyumlu tasarlanan Volkswagen Orijinal Aksesuarlarla® aracınızı zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Tasarımdan jantlara, taşıyıcılardan konfor ve korumaya istediğiniz kategorideki aksesuarları bu bölümde inceleyebilir ve Volkswagen Yetkili Servislerinde %30 indirimle sahip olabilirsiniz.

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Volkswagen Galeri Görseli
Bir Sonraki Volkswagen’iniz.

Biliyoruz, Jetta’nızdan ayrılmak zor. Ancak eğer onu yepyeni bir Volkswagen ile değiştirmeyi düşünürseniz, tüm model gamımızı keşfetmek ve hayalinizdeki Volkswagen'i zevkinize göre oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Daha fazlası için...

Daha fazlası için...