Volkswagen Scirocco Klasik Modeller

Scirocco

Dinamik ve sportif coupé tasarımıyla Volkswagen'in en etkileyici
modellerinden biri olan Scirocco'nuzun orijinalliğini korumak için ihtiyacınız
olan tüm Volkswagen Orijinal Parçalar® ve Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ile bakım ve onarım yönlendirmelerini bu sayfada bulabilirsiniz.

%30 Servis İndirimi

%30 Servis İndirimi

Scirocco periyodik bakım servis avantajları

Scirocco’nuza özel tüm bakım, onarım ve kaporta/boya işlemlerinde %30 indirim, ZUBİZU ile Volkswagen Yetkili Servislerinde!

Scirocco’nun Özel Model Serileri

Volkswagen Scirocco Periyodik Bakım

Periyodik Bakım

Scirocco’nuza özel, tüm parça ve işçiliklerde %30, motor yağlarında %16 indirimle faydalanabileceğiniz periyodik bakım hizmeti, onun her zaman bir Volkswagen olarak kalmasını sağlar, 2. el değerini korur.

Volkswagen Scirocco Orijinal Parçalar

Volkswagen Orijinal Parçalar®

Scirocco’nuza özel %30 indirimle tedarik edebileceğiniz Volkswagen Orijinal Parçalar®, aracınızın sistemleri ile tam uyumlu geliştirilmiştir.

Volkswagen Scirocco Orijinal Aksesuarları

Scirocco Aksesuarları

Scirocco’nuza tam uyumlu tasarlanan Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ile aracınızı zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Tasarımdan jantlara, taşıyıcılardan konfor ve korumaya istediğiniz kategorideki aksesuarları bu bölümde inceleyebilir ve Volkswagen Yetkili Servislerinde %30 indirimle sahip olabilirsiniz.

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Volkswagen Galeri Görseli
Bir Sonraki Volkswagen’iniz.

Biliyoruz, Scirocco’nuzdan ayrılmak zor. Ancak eğer onu yepyeni bir Volkswagen ile değiştirmeyi düşünürseniz, tüm model gamımızı keşfetmek ve hayalinizdeki Volkswagen'i zevkinize göre oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Daha fazlası için...

Daha fazlası için...