Volkswagen Sharan Klasik Modeller

Sharan

Volkswagen'in ikonik modellerinden biri olan Sharan’ın orijinalliğini
korumak için ihtiyacınız olan tüm Volkswagen Orijinal Parçalar® ve Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ile bakım ve onarım yönlendirmelerini bu sayfada bulabilirsiniz.

%30 Servis İndirimi

%30 Servis İndirimi

Sharan periyodik bakım avantajları

Sharan’ınıza özel tüm bakım, onarım ve kaporta/boya işlemlerinde %30 indirim, ZUBİZU ile Volkswagen Yetkili Servislerinde!

Sharan'nın Öne Çıkan Özellikleri

Sharan'nın Öne Çıkan Özellikleri

Volkswagen Sharan'ın Özellikleri

Geniş yükleme hacmi, yolcu kapasitesi, üstün teknolojisi ve pratik kullanımıyla çok yönlü Sharan, tüm beklentileri karşılamıştır. Sharan daha ilk bakışta çekiciliğiyle herkesi etkiler. Kendine güvenen modern duruşu, çarpıcı arka ve ön tasarımı ve zarif hatlarıyla kendi karakterini ortaya koyar.

Ayrıca, Sharan dış görünümüyle vaat ettiklerini iç mekânda da sunar: Eşi benzeri bulunmayan, fonksiyonel bir iç mekân ile göründüğünden bile daha kaliteli, birinci sınıf malzemeleri birleştirir ve eşsiz bir iç mekân ferahlığı yaşatır.

İster yalnız ister 6 kişiyle birlikte seyahat edin ya da aracınız tamamen eşya dolu olsun; Sharan’da güvenlik daima sizinledir. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş güvenlik paketi, aktif ve pasif güvenlik sistemleriyle kaza riskini en aza indirger ve kaza durumunda dahi yolculara ve yolu kullanan diğer sürücülere kapsamlı bir koruma sağlar.

Volkswagen Sharan Periyodik Bakım

Periyodik Bakım 

Sharan’ınıza özel, tüm parça ve işçiliklerde %30, motor yağlarında %16 indirimle faydalanabileceğiniz periyodik bakım hizmeti, onun her zaman bir Volkswagen olarak kalmasını sağlar, 2. el değerini korur.

Volkswagen Sharan Orijinal Parçalar

Volkswagen Orijinal Parçalar®

Sharan'ınıza özel %30 indirimle tedarik edebileceğiniz Volkswagen Orijinal Parçalar®, aracınızın sistemleri ile tam uyumlu geliştirilmiştir.

Volkswagen Sharan Orijinal Aksesuarlar

Sharan Aksesuarları

Sharan'ınızı zevkinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Tasarımdan jantlara, taşıyıcılardan konfor ve korumaya istediğiniz kategorideki aksesuarlara, Volkswagen Yetkili Servislerinde %30 indirimle sahip olabilirsiniz.

Online Servis Randevusu

Bir sonraki periyodik bakım zamanınız mı yaklaşıyor? Ya da canınızı sıkan o çiziğin onarım zamanı artık geldi mi? Tüm bakım ve onarım işlemleriniz için hızlı bir şekilde randevu alabilirsiniz.

Volkswagen Galeri Görseli
Bir Sonraki Volkswagen’iniz.

Biliyoruz, Sharan’ınızdan ayrılmak zor. Ancak eğer onu yepyeni bir Volkswagen ile değiştirmeyi düşünürseniz, tüm model gamımızı keşfetmek ve hayalinizdeki Volkswagen'i zevkinize göre oluşturmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

Daha fazlası için...

Daha fazlası için...