Volkswagen Garanti Çözümleri

Garanti Çözümleri

Aracınızla ilgili herhangi bir olumsuzlukla karşılaşırsanız, içiniz rahat olsun. Aracınız, kapsamlı Volkswagen Garantisi ve isteğe bağlı olarak tercih edebileceğiniz Volkswagen Garanti Plus® ile koruma altında.

Volkswagen Garantisi Garanti Çözümleri
Volkswagen Garantisi

Tüm yeni Volkswagen’ler, teslimat tarihinden itibaren başlayan 2 yıl mekanik, 3 yıl boya ve 12 yıl paslanmazlık garantisi ile koruma altındadır. Üstelik tüm bu garanti süreleri boyunca herhangi bir kilometre sınırı da uygulanmaz. Aracınızın söz konusu fabrika garantisinin belirtilen süreler boyunca geçerliliğini koruması için en önemli nokta, aracınızın tasarlandığı amaçla kullanılması, üzerinde yetkisiz uygulamalar ve modifikasyonlar bulunmaması ve periyodik bakım ve onarım işlemlerinin zamanında ve Volkswagen Yetkili Servislerinde yapılmasıdır. Tüm garanti şartlarını, aracınızla birlikte verilen Garanti Kılavuzunda bulabilirsiniz.

Volkswagen Garanti Plus
Volkswagen
Garanti Plus®

Volkswagen Garanti Plus®, aracınızı satın alırken sunulan 2 yıllık Volkswagen Garantisini tercihinize göre +3 yıla kadar uzatarak, toplam garanti sürenizi 5 yıla çıkarmanıza olanak tanır. Böylece aracınızın garanti kapsamındaki olası arızalardan kaynaklanan tüm kontrol ve onarımları, uluslararası eğitimli teknisyenler ve %100 Volkswagen Orijinal Parça® güvencesiyle Yetkili Servislerimizde yapılır. Üstelik Volkswagen Garanti Plus®, aracınızı satarken alıcıya devredilebilir. Böylece aracınızın ikinci el değerini de artırmış olursunuz.

Daha fazlası için...