Volkswagen Mobilite Hizmetleri

Mobilite Hizmetleri

Volkswagen’inizden ayrılmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu yüzden periyodik bakım ve onarım gibi işlemlerde, bu ayrılığın mümkün olduğunca kısa sürmesini sağlamak veya sizi bu süre zarfında Volkswagen’siz bırakmamak için yaratıcı ve ayrıcalıklı çözümler sunuyoruz.

Volkswagen Yerinden Alım Yerine Teslim

Yerinden Alım, Yerine Teslim

Siz zahmet etmezsiniz; Volkswagen'inizi neredeyseniz oradan alır, bakım ve onarım işlemlerini tamamlar ve sonra da istediğiniz yere teslim ederiz. Üstelik bu hizmet, şehir içi transferlerde ücretsiz olarak sunulur. Tüm Volkswagen Yetkili Servislerinde geçerli olan ve aracınız ile aynı şehirde bulunan yetkili servisler için ücretsiz yararlanabileceğiniz Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmetimiz hakkında bilgi almak için Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM) ile irtibata geçebilirsiniz (444 8924).

Volkswagen Geçici Araç Temini

Geçici Araç Temini

Aracınız servisteyken siz Volkswagen’siz kalmayın diye harika bir hizmetimiz var! Volkswagen’iniz servisten çıkana kadar “Geçici Araç Temini” hizmetimizden yararlanarak, en son model Volkswagenlerden biri ile yolunuza devam edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, Servis Danışmanınıza bu talebinizi bildirmek. Hepsi bu.

Volkswagen Havaalanı Servisi

Havaalanı Servisi

Siz check-in yapın, biz check-up yapalım!

Volkswagen Yetkili Servisleri, siz seyahate çıktığınızda aracınızı havaalanından alır, bakımını ya da onarımını yapar ve sonra tekrar havaalanına bırakır. Seyahatten döndüğünüzde, Volkswagen’iniz bıraktığınız yerde pırıl pırıl sizi bekler. Bunun için uçuş saatinizden 24 saat önce, Doğuş Otomotiv Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM)’in 0212 335 0403 numaralı telefonunu arayarak talebinizi iletebilirsiniz.*

* Havaalanı Servisi hizmetimiz, İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Antalya, Trabzon, Samsun, Diyarbakır, Malatya, Konya, Kayseri, Şanlıurfa, Gaziantep ve Kahramanmaraş illerinde bulunan en az bir Volkswagen Yetkili Servis'inde geçerlidir.

Daha fazlası için...