Volkswagenim Mobil Uygulaması
Volkswagenim Mobil Uygulaması
Volkswagenim Mobil Uygulaması

Volkswagenim
Mobil Uygulaması

Volkswagenim'e Hoş Geldiniz!

Volkswagenim mobil uygulaması, tüm satış sonrası ihtiyaçlarınızı karşılayan gelişmiş fonksiyonlarıyla hizmetinizde! Volkswagenim ile, yeni aracınızın fabrikadan teslimata kadar tüm sevkiyat sürecini takip edebilir, aracınıza uygun aksesuarları inceleyebilirsiniz. Aracınızın geçmiş bakımlarında yapılan işlemleri görüntülemek ve bir sonraki bakım randevusunu online olarak almak da Volkswagenim’le çok kolay. Üstelik yolda karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzlukta, tek tuşla ulaşabileceğiniz Volkswagen Yol Yardım ve Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM) ile canlı chat imkanı da parmaklarınızın ucunda! 

Apple Store'dan İndirinOpens an external link

Google Play'den İndirinOpens an external link

AppGallery'den İndirinOpens an external link

Aracım

Yeni Volkswagen'inizi takip edin.

Sipariş verdiğiniz yeni Volkswagen’izin üretim aşamasından, teslimata kadar tüm yolculuğunu takip edebilirsiniz. Volkswagenim mobil uygulamasında yer alan bu fonksiyon sayesinde soyadınız ve sipariş numaranızı1 kullanarak yeni aracınızın nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Size özel gönderilen bildirimlerle de, tarih ve saat bilgileriyle birlikte sürekli güncellenen aracınızın tedarik durumundan anında haberdar olabilirsiniz.

1 Sipariş numaranız, Volkswagen Yetkili Satıcıları tarafından sizin adınıza düzenlenen Araç Sipariş Formunuzda yer alır.