Volkswagenim Mobil Uygulaması

Volkswagenim
Mobil Uygulaması

Volkswagenim'e Hoş Geldiniz!

Volkswagenim mobil uygulaması, tüm satış sonrası ihtiyaçlarınızı karşılayan gelişmiş fonksiyonlarıyla hizmetinizde! Volkswagenim ile, yeni aracınızın fabrikadan teslimata kadar tüm sevkiyat sürecini takip edebilir, aracınıza uygun aksesuarları inceleyebilirsiniz. Aracınızın geçmiş bakımlarında yapılan işlemleri görüntülemek ve bir sonraki bakım randevusunu online olarak almak da Volkswagenim’le çok kolay. Üstelik yolda karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzlukta, tek tuşla ulaşabileceğiniz Volkswagen Yol Yardım ve Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM) ile canlı chat imkanı da parmaklarınızın ucunda! 

Apple Store'dan İndirinOpens an external link

Google Play'den İndirinOpens an external link

AppGallery'den İndirinOpens an external link

Aracım

Yeni Volkswagen'inizi takip edin.

Sipariş verdiğiniz yeni Volkswagen’izin üretim aşamasından, teslimata kadar tüm yolculuğunu takip edebilirsiniz. Volkswagenim mobil uygulamasında yer alan bu fonksiyon sayesinde soyadınız ve sipariş numaranızı1 kullanarak yeni aracınızın nerede olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Size özel gönderilen bildirimlerle de, tarih ve saat bilgileriyle birlikte sürekli güncellenen aracınızın tedarik durumundan anında haberdar olabilirsiniz.

1 Sipariş numaranız, Volkswagen Yetkili Satıcıları tarafından sizin adınıza düzenlenen Araç Sipariş Formunuzda yer alır.

Servis

3 adımda servis randevusu.

Tüm bakım ve onarım ihtiyaçlarınız için servis randevunuzu, telefonda görüşmeden ya da bir form doldurmadan kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun için Volkswagenim üzerinden, gitmek istediğiniz Volkswagen Yetkili Servisini, tarihi ve saati seçmeniz yeterli. Üstelik servise gittiğinizde hiç beklemeden aracınızı teslim etmek isterseniz, aracınızla ilgili yapılacak işlemleri yazarak kendi İş Emrinizi de Volkswagenim üzerinden açabilirsiniz.

Yardım

Tek tıkla yanınızda.

Volkswagenim mobil uygulaması ile, yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an Volkswagen yanınızda. Uygulama içerisinde yer alan "Yardım" menüsü üzerinden 7 gün 24 saat ücretsiz Volkswagen Yol Yardım'a ulaşabilirsiniz. Tek tıkla göndereceğiniz konum bilginizin ardından Değer ve İlgi Merkezimiz (DİM), sorun hakkında ön bilgi edinmek ve bulunduğunuz konumu teyit etmek için sizi sadece 120 saniye içinde arayarak destek olur. Üstelik size doğru yola çıkan mobil servis ya da çekicinin konumunu, plaka bilgisi ile birlikte Volkswagenim üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Uygulama Marketi

Volkswagenim’i iOS ve Android mobil cihazınıza indirmek için hazır mısınız? Aşağıdaki butona tıklayın, cihazınıza uygun uygulama marketinden Volkswagenim’i ücretsiz olarak indirin.

Daha fazlası için...

Daha fazlası için...