10/12/18 Yönlü Koltuklar

Volkswagen Yönlü Koltuklar

Çok fonksiyonlu koltuk, uzun mesafelerde dahi yorgunluğu ortadan kaldırırken konforlu bir yolculuk yapmanızı da sağlar.

Rahatlık hissi, kişiye özel olarak ayarlanan uygun bir oturma pozisyonu ile sağlanır. Bu amaç doğrultusunda, koltuğun kapsamlı bir şekilde ayarlanması ve farklı vücut yapılarına uyarlanması mümkündür. Koltuk sırtlığına entegre edilmiş bel desteği, omurgaya binen yükü azaltır ve hatalı duruş, kasılma veya önceden mevcut olan sırt sorunlarından kaynaklanan olası ağırları önler. Elektrikli kumanda, koltuğun konforlu ve kademesiz olarak ayarlanmasına olanak tanır.

10 yönlü koltuk, boylamasına ayarın yanı sıra koltuk yüksekliği ve derinliği, sırtlık eğimi ve bel desteği için uyarlama imkânı sunar.

12 yönlü koltuk, boylamasına ayarın yanı sıra koltuk yüksekliği ve derinliği, oturma alanı, sırtlık eğimi ve bel desteği için uyarlama imkânı sunar.

18 yönlü koltuk, lüks sınıfına giren bir konfora sahiptir.. Boylamasına ayarın yanı sıra koltuk yüksekliği ve derinliği, oturma alanı, sırtlık eğimi, sırtlık başı, bel desteği, başlık yüksekliği ve tüm bunların yanı sıra oturma alanının derinliği için uyarlama imkânı sunar.

 

 

14 Yönlü ergoActive Koltuklar

Volkswagen 14 yönlü koltuklar

“ergoActive koltuklar”, gelişmiş ergonomik özellikleri ve masaj fonksiyonuyla vücudu rahatlatarak ekstra konfor sağlar.

İlk kez Golf 7’de sunulmaya başlanan ergoActive koltuklar Titanyum Siyah “New York” kumaş ve “Vienna” deri karışımı döşemeler ve sportif yan desteklerle birlikte sunulur. Sürücü tarafı için 14 yönlü ayar imkanı sunan “ergoActive koltuklarda”, yükseklik, sırtlık açısı, minder uzunluğu ve koltuk başlığı yükseklik ayarları manuel olarak yapılırken, 4 yönlü bel desteği ayarı elektrikli olarak yapılabilmektedir. Sürücü koltuğu aynı zamanda, uzun yolculuklarda yorgunluğu azaltan elektrikli bir masaj fonksiyonuna da sahiptir.

“ergoActive koltuklar”, Alman - Daha Sağlıklı Sırt ve Bel Hareketi “AGR - Aktion Gesunder Rücken” tarafından onaylanmış ve tavsiye edilen ürünler arasına alınmıştır.