Volkswagen Garanti ve Mobilite Hizmetleri

Garanti ve Mobilite Hizmetleri

Volkswagen ile İçiniz Hep Rahat.

Bir Volkswagen sahibiyseniz sadece üstün teknolojilerle donatılmış, sağlam ve güvenilir bir aracın keyfini sürmekle kalmazsınız, aynı zamanda kapsamlı bir garanti ve mobilite paketinin de sahibi olursunuz. 2 yıl mekanik, 3 yıl boya ve 12 yıl paslanmazlık garantisi sunan Volkswagen Garantisi, ihtiyacınız halinde mekanik garanti süresini uzatabilmenize olanak tanıyan Volkswagen Garanti Plus® ve tüm Volkswagen sahipleri için ücretsiz olarak sunulan Mobilite Hizmetleri ile içiniz hep rahat.

Garanti Çözümleri

Tüm yeni Volkswagen’ler, teslimat tarihinden itibaren başlayan 2 yıl mekanik, 3 yıl boya ve 12 yıl paslanmazlık garantisi ile koruma altındadır. Üstelik tüm bu garanti süreleri boyunca herhangi bir kilometre sınırı da uygulanmaz. Aracınızı daha uzun bir süre koruma altına almak isterseniz, 2 yıllık mekanik garantinizi 3 yıla kadar uzatabileceğiniz ve toplamda 5 yıllık bir mekanik garantiye sahip olabileceğiniz Volkswagen Garanti Plus® ürünümüzü tercih edebilirsiniz.

Mobilite Hizmetleri

Volkswagen Yetkili Servislerimizde aracınıza yalnızca iyi bakmakla kalmayız, Volkswagen sahibi olmanızın ayrıcalıklarını her an hissetmeniz için de özenle çalışırız. Aracınızı servise getirmeye zamanınız yoksa Yerinden Alım, Yerine Teslim hizmetimizle aracınız, dilediğiniz yerden alınıp, bakım ve onarım işlemlerinin ardından dilediğiniz yere teslim edilir. Üstelik aracınız servisteyken Volkswagen'siz kalmazsınız. Geçici Araç Temini ile yolunuza yine bir Volkswagen’le devam etmeniz sağlanır.

İletişim Formu

Garanti Çözümleri ve Mobilite Hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak mı istiyorsunuz? Formumuzu doldurun, sizi hemen arayıp bilgilendirelim.

Daha fazlası için...